Hľadáme freelance grafika
🔎 Koho hľadáme
Do nášho malého tvorivého kolektívu hľadáme spoľahlivého grafika, prípadne šikovného študenta grafického dizajnu, ktorý nám príležitostne pomôže s niektorými grafickými činnosťami v rámci projektov, na ktorých aktuálne pracujeme. Práca zaberie grafikovi niekoľko hodín týždenne, avšak pri dlhodobej obojstrannej spokojnosti sme v budúcnosti otvorení aj full-time spolupráci.​​​​​​​ Práca bude na živnosť a bude možné ju robiť na diaľku z pohodlia domova, ako aj priamo od nás zo štúdia v Trnave. 
📝 Náplň práce
- grafické spracovanie dodaných textových a obrazových materiálov
- vytvorenie prezentačného PDF 
- príležitostné úpravy webu
- e-mailová komunikácia​​​​​​​
👀 Ako to bude vyzerať v praxi 
V našom databázovom systéme budeme priebežne zverejňovať nové úlohy. Niektoré budú bez časového ohraničenia, iné budú mať deadline. Každá úloha bude nacenená samostatne v závislosti od náročnosti. Podľa časových možností si bude grafik priebežne vyberať z databázy úlohy a pracovať na nich samostatne na diaľku. Mzda bude grafikovi vyplácaná buď v pravidelných intervaloch (mesačne) alebo po nazbieraní konkrétnej sumy.
📱 Ako sa uchádzať o prácu
Ak ťa ponuka zaujala, pošli nám svoje portfolio či práce na e-mail martin@smatana.com, v krátkosti napíš niečo o sebe a v akých softwaroch pracuješ. V predmete uveď "burizon-grafik". Následne dostaneš v odpovedi znenie úvodnej úlohy, po ktorej bude nasledovať krátky videohovor. Tešíme sa!
👋 Kto sme
Ahoj! Sme malý tvorivý kolektív vizuálnych autorov. Venujeme sa tvorbe animovaných filmov a knižiek pre deti. Ja, Martin Smatana a moja partnerka Simona Čechová žijeme a tvoríme v Trnave. 

Ja sa venujem animovanému filmu, ktorý som vyštudoval na VŠMU v Bratislave a na FAMU v Prahe. Ako režisér a producent momentálne vyvíjame s tímom spolupracovníkov animované večerníčky a vo výrobe máme krátky autorský film Ahoj leto. V týchto mesiacoch pracujem na ďalšom vydaní ilustrovanej knižky Rok dobrých správ, ktorá vyjde na jeseň vo vydavateľstve Monokel. Vo voľnom čase dizajnujem kolekciu hračiek.

Simona je ilustrátorka a autorka detských kníh Včelár Jožko, František z kompostu, Eliška nie je strašidlo, a aktuálne pracuje na štvrtej knižke Hovnivál Hugo. V spolupráci s Michalom Hvoreckým vytvorila ilustrované knihy Maliar a chlapec, Bratislava čarovná metropola a Dunaj - magická rieka. Je výtvarníčkou dvoch pripravovaných večerníčkov pre deti. 

Dlhodobo spolupracujeme s kolegami a autormi z viacerých európskych krajín.​​​​​​​
Back to Top