Pozícia produkčná/ý
👋 Kto sme
Ahoj! Sme malý tvorivý kolektív vizuálnych autorov. Venujeme sa tvorbe animovaných filmov a knižiek pre deti. Ja, Martin Smatana a moja partnerka Simona Čechová žijeme a tvoríme v Trnave. 

Ja sa venujem animovanému filmu, ktorý som vyštudoval na VŠMU v Bratislave a na FAMU v Prahe. Ako režisér a producent aktuálne vyvíjam s tímom spolupracovníkov animované večerníčky a vo výrobe máme krátky autorský film Ahoj leto. V týchto mesiacoch pracujem na ďalšom vydaní ilustrovanej knižky Rok dobrých správ, ktorá vyjde na jeseň vo vydavateľstve Monokel. Vo voľnom čase dizajnujem kolekciu drevených hračiek.

Simona je ilustrátorka a autorka detských kníh Včelár Jožko, František z kompostu, Eliška nie je strašidlo, a aktuálne pracuje na štvrtej knižke Hovnivál Hugo. V spolupráci s Michalom Hvoreckým vytvorila ilustrované knihy Maliar a chlapec, Bratislava čarovná metropola a Dunaj - magická rieka. Je výtvarníčkou dvoch pripravovaných animovaných seriálov pre deti. 
Jej tvorbu si môžeš pozrieť na www.simonacechova.com

Dlhodobo spolupracujeme s kolegami a autormi z viacerých európskych krajín.​​​​​​​
🔎 Koho hľadáme
Do nášho malého tvorivého kolektívu hľadáme spoľahlivú produkčnú alebo produkčného, ktorý nám v budúcnosti pomôže s niektorými organizačnými, administratívnymi a produkčnými činnosťami. Podmienkou je skúsenosť s prácou z oblasti filmovej produkcie a znalosť anglického jazyka na pracovnej úrovni. Práca zaberie produkčnej či produkčnému niekoľko hodín týždenne, avšak pri dlhodobej obojstrannej spokojnosti sme v budúcnosti otvorení aj full-time spolupráci.​​​​​​​ Práca bude na živnosť a bude možné ju robiť na diaľku z pohodlia domova, ako aj priamo od nás zo štúdia v Trnave. 
📝 Náplň práce
- príprava podkladov pre podanie žiadosti o dotáciu 
- zostavenie rozpočtu 
- podanie žiadosti na fond 
- komunikácia s administrátorkou fondu​​​​​​​
- management projektu
- komunikácia s ostatnými zložkami výroby a koordinácia postupov
- organizácia stretnutí a plánovanie agendy
- dohľad nad dodržiavaním rozpočtu a časového harmonogramu
- príprava zmlúv a vystavovanie faktúr
- vyplácanie honorárov
- komunikácia s účtovníčkou
- scanovanie a tlač
- vyúčtovanie grantov
👀 Ako to bude vyzerať v praxi 
Zoznámime sa, predstavíme ti projekty, ktoré aktuálne vyvíjame, pobavíme sa o ich produkčnej stránke a budúcom odmeňovaní. Ak by sa nám takáto spolupráca obom pozdávala, raz týždenne budeme mať cca hodinové stretnutie formou videohovoru, kde si zrekapitulujeme, čo sa podarilo v ostatnom týždni, updatujeme si úlohy a naplánujeme program na ďalší týždeň. Počas týždňa budeme komunikovať cez program Slack, kde budeme mať niekoľko kanálov. 
📱 Ako sa uchádzať o prácu
Ak ťa ponuka zaujala, pošli nám e-mail na martin@smatana.com, v predmete uveď slovo burizon, napíš pár slov o sebe a tvojich pracovných skúsenostiach a tiež čo ťa zaujalo na tejto pracovnej ponuke. Tešíme sa!
Back to Top