Hľadáme správcu webových stránok
🔎 Koho hľadáme
Do nášho malého tvorivého kolektívu hľadáme študenta, ktorý sa počas školy venuje tvorbe webových stránok a v najbližších mesiacoch nám pomôže so správou našej webstránky vytvorenej pomocou služby Adobe Portfolio. Znalosť v prostredí Word Press výhodou. 

Práca zaberie študentovi niekoľko hodín týždenne, avšak pri dlhodobej obojstrannej spokojnosti sme v budúcnosti otvorení aj full-time spolupráci.​​​​​​​ Prácu bude možné robiť na diaľku z pohodlia domova, ako aj priamo od nás zo štúdia v Trnave. 
📝 Náplň práce
- vytváranie nových podstránok
- úprava štýlov stránky 
- e-mailová komunikácia​​​​​​​
📱 Ako sa uchádzať o prácu
Ak ťa ponuka zaujala, pošli nám e-mail na adresu martin@smatana.com, v krátkosti napíš niečo o sebe a svojich skúsenostiach v oblasti tvorby webstránok a ak máš, pošli referencie na veci, ktoré si vytvoril. V predmete uveď slovo "webmaster". Následne dostaneš v odpovedi znenie úvodnej úlohy, po ktorej bude nasledovať krátky videohovor, v ktorom sa pobavíme o možnostiach odmeňovania a ďalších detailoch. 

Tešíme sa!
👋 Kto sme
Ahoj! Sme malý tvorivý kolektív vizuálnych autorov. Venujeme sa tvorbe animovaných filmov a knižiek pre deti. Ja, Martin Smatana a moja partnerka Simona Čechová žijeme a tvoríme v Trnave. 

Ja sa venujem animovanému filmu, ktorý som vyštudoval na VŠMU v Bratislave a na FAMU v Prahe. Ako režisér a producent momentálne vyvíjame s tímom spolupracovníkov animované večerníčky a vo výrobe máme krátky autorský film Ahoj leto. V týchto mesiacoch pracujem na ďalšom vydaní ilustrovanej knižky Rok dobrých správ, ktorá vyjde na jeseň vo vydavateľstve Monokel. Vo voľnom čase dizajnujem kolekciu hračiek.

Simona je ilustrátorka a autorka detských kníh Včelár Jožko, František z kompostu, Eliška nie je strašidlo, a aktuálne pracuje na štvrtej knižke Hovnivál Hugo. V spolupráci s Michalom Hvoreckým vytvorila ilustrované knihy Maliar a chlapec, Bratislava čarovná metropola a Dunaj - magická rieka. Je výtvarníčkou dvoch pripravovaných večerníčkov pre deti. 

Dlhodobo spolupracujeme s kolegami a autormi z viacerých európskych krajín.​​​​​​​
Back to Top